Sdílet na Facebooku

Mapy Černé Hory (Montenegra) ke stažení

Na této stránce naleznete hned několik užitečných plně grafických map, které vám pomůžou se zorientovat v Černé Hoře. I když se jedná o malý státeček, tak díky Boce Kotorské a vysokým horám může být navigace někdy dost problém. A dobrá mapa vám tak může ušetřit několik hodin času při bloudění na úzkých černohorských silničkách. Kromě těchto čtyřech map, které si můžete i lehce stáhnout do svého počítače a vytisknout, vám můžete doporučit i mapy online jako google.maps.com, mapy1188.cz nebo seznamácké mapy.cz. Přejeme vám, ať se na vaší vysněné dovolené v Černé Hoře neztratíte 😉 .

Zjednodušená mapa (800 x 807 px, 61 Kb) – Velmi zjednodušená, ale na druhou stranu i pěkná a přehledná mapa. Snadno z ní poznáte nejdůležitější města Černé Hory, ale i nějaké další informace jako sousední země nebo letiště.

 

Podrobná mapa (1373 x 1710 px, 549 Kb) – Další velmi pěkná mapa, tentokrát nejenom po grafické stránce, ale i co se týká podrobnosti informací. Tato mapa pochází přímo z oficiálních stránek propagujících Černou Horu.

 

Turistická mapa zajímavostí (1200 x 1697 px, 732 Kb) – Turistická mapa zajímavostí. Třetí mapa se bude hodit všem náruživým cestovatelům, naleznete na ní totiž všechny důležité historické památky.

 

Přehledná mapa Černé Hory (800 x 761 px, 132 Kb) – Další graficky velmi povedená mapa. Opět se jedná o pěknou oficiální mapu, která je velmi přehledná.

 

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.