Sdílet na Facebooku

Černá Hora – Montenegro

Vítejte na stránkách věnovaných ministátečku Černé Hoře a hlavně jedné z jeho nejkrásnějších částí – pobřeží Jaderského moře, někdy také nazývaného Budvánská riviéra. Tuto nádhernou pobřežní riviéru obklopenou průzračným Černým, každý navštíví více a více návštěvníků a to i od nás. A není se čemu divit, Černá Hora toho můžou nabídnout opravdu hodně. Od krásné nezničené přírody, přívětivých lidí se zajímavou kulturou, až po stále se zlepšující turisté zázemí se spoustou atrakcí. Stačí jedna krátká návštěva a tento kraj si zamilujete napořád, tak jako my.

Právě proto vznikl i tento web, abyste zde jednoduše nalezli spoustu zajímavých a užitečných informací o Černé Hoře. Chtěli bychom vás obeznámit nejenom s turistickými lákadly jako plážemi, plážovými promenádami, zábavními centry a aquaparky, ale i s kulturou zdejších lidí, starobylými městy a jejich zajímavou tisíciletou historií nebo výbornou místní kuchyní. Zároveň zde naleznete i praktické informace týkající se dopravy, dostupnosti služeb, státních svátků nebo počasí. Jednoduše doufáme, že vám tyto stránky pomůžou se získáním zajímavých informací a zajištění krásné a pohodové dovolené. Nebo se zde můžete jen tak začíst mezi řádky a alespoň vzpomenout na chvíle, kdy jste tento kouzelný kraj – Černou Horu navštívili.

Za redakci těchto stránek vám přejeme nejenom příjemnou návštěvu tohoto webu o Černé Hoře, ale následně i tu skutečnou.

1 Komentář

Černá hora je znovuobjevený ráj. Je to vidět na zvyšující se poptávce i širší nabídce cestovních kanceláří. Hodně tam jezdí zejména senioři v rámci dotovaných zájezdů. Ještě jsem tam nebyl, ale chystám se 🙂

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.