Mapa Černé Hory

Přímo zde jsme si pro vás připravili skvělou mapu celé Černé Hory. Jedná se o mapu vloženou z Google Maps. To znamená, že tato mapa je plně interaktivní. Můžete se v ní snadno pohybovat pomocí myši, přibližovat a oddalovat kolečkem nebo měnit mapové podklady za satelitní snímky. Na mapě si tak můžete snadno najít jakékoliv místo v Černé Hoře. Pokud by vám i to bylo málo, tak můžete kliknout na odkaz pod mapou a zvětšit si mapu do celého okna.

Další mapy tentokrát ve formě obrázku ke stažení pak naleznete v tomto článku.

 

Mapy Černé Hory (Montenegra) ke stažení

Na této stránce naleznete hned několik užitečných plně grafických map, které vám pomůžou se zorientovat v Černé Hoře. I když se jedná o malý státeček, tak díky Boce Kotorské a vysokým horám může být navigace někdy dost problém. A dobrá mapa vám tak může ušetřit několik hodin času při bloudění na úzkých černohorských silničkách. Kromě těchto čtyřech map, které si můžete i lehce stáhnout do svého počítače a vytisknout, vám můžete doporučit i mapy online jako google.maps.com, mapy1188.cz nebo seznamácké mapy.cz. Přejeme vám, ať se na vaší vysněné dovolené v Černé Hoře neztratíte 😉 .

Zjednodušená mapa (800 x 807 px, 61 Kb) – Velmi zjednodušená, ale na druhou stranu i pěkná a přehledná mapa. Snadno z ní poznáte nejdůležitější města Černé Hory, ale i nějaké další informace jako sousední země nebo letiště.

Pokračování článku »